زینب تقوایی در گفتگو با ماهنامه صبا

نمیدانم چرا همه دنبال کشف یک ماجرای عجیب در من هستند؟!/ شاید در آینده کارگردانی کردم

زینب تقوایی به بهانه تهیه کنندگی فیلم «سمفونی نهم» در بخشی از گفتگویش با ماهنامه «صبا» که تفصیلش در شماره پیش رو منتشر خواهد شد درباره برخی حاشیه ها و ابهام هایی که درباره حمایت از او وجود دارد به صورت شفاف پاسخ گفت.


وی در واکنش به این سنگ اندازی ها و حرف هایی که درباره خودش میشنود گفت: طبیعتا زمانی که شما برای کار و زندگی ات تلاش می کنی از شنیدن این حرفها دلگیر میشوی چون ما بی خوابی ، بیماری و … داریم و نمی‌توانیم‌ زندگی و فعالیت هایمان را به صورت عادی پیش ببریم اما از طرف دیگر وقتی عمیق تر به موضوع فکر می کنم می گویم خدایا شکرت که تو آنقدر به من لطف داری که آدم ها فکر می کنند من یک حامی بزرگ پشت سرم دارم . باید بگویم من جز خداوند و دعای مادرم هیچکس را ندارم و اصلا به کسی نیاز ندارم . نمی دانم چرا همه دنبال کشف یک ماجرای عجیب در من هستند ، به آنها میگویم اگر پیدایش کردید به من هم نشانش دهید! من فکر میکنم همه این حرف ها ، حرف های آدم هایی است که موفق نیستند و عملا آدم های عملیاتی و کاری هم نیستند چون هیچوقت یک آدم موفق و صاحب تفکر و نظر دنبال این بحث ها نیست.

 

  • این حرف و حدیث ها برایم خنده دار است

 

این تهیه کننده در ادامه گفت: اکثر کسانی که در مورد من حرف می زنند همه چیز را غلط می گویند ؛ افرادی که از فضا دور هستند و همه چیز را از دور تماشا می‌کنند و نظر می‌دهند حرف‌هایشان قابل استناد نیست.  همه سن من را اشتباه می گویند من از سال ۸۰ فعالیت می‌کنم اما در اینترنت زده اند از ۲۹ سالگی ایشان فعالیت خود را آغاز کرده است شما همین را یک جمع بزنید سن من ۲۹ نمی شود ، این افراد آنقدر عمق فکرشان کوتاه است که حتی به دنبال یک جمع ساده هم نیستند یا مثلا نوشته اند زینب تقوایی اولین کارش را در ۲۵سالگی آغاز کرده که اصلا درست نیست من از سال ۸۰ وارد کار کردم از سال ۸۲ وارد تولید و فنی سازمان شدم  و از سال ۸۴ تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی و مناسبتی و مستند سازی را برعهده داشتم. از سال ۸۹ وارد تولیدات نمایشی شدم و همه اینها تا امسال می شود ۱۸ سال فعالیت. یا اینکه من بارها گفتم متولد ۱۳۶۱ هستم اما می نویسند متولد ۱۳۶۷ ! این ها مسائلی بسیار پیش افتاده است اما متاسفانه بخاطر وجود فضای مجازی تفکر بعضی از افراد بسیار سطحی شده و بدون اینکه لحظه ای فکر و تامل کنند فقط بی استناد حرف می زنند.  این مسائل و حرف و حدیث ها برای من خنده دار است .  

 

  • شاید کارگردان شدم!

 

تقوایی همچنین درباره احتمال کارگردانی در آینده بیان کرد: بی علاقه نیستم! تهیه کننده و کارگردان با اینکه بستر کاری کاملا متفاوت دارند اما ناخودآگاه کارشان به هم خیلی گره هم میخورد. من فکر میکنم اکثر تهیه کننده ها بعد از مدتی علاقه پیدا می کنند کارگردانی را هم تجربه کنند اما فعلا به لحاظ  موقعیت کاری به آن فکر نمیکنم اما شاید در سال‌های آینده کارگردانی را هم تجربه کردم .

 

 

 

کلید واژه:
گروه بندی: اخبار , ویژه ها

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است