«آنتن»؛ کند،کهنه و قابل پیش بینی

شوخی های ضعیف و دیالوگ های سطحی به همراه ریتم کُند سریال باعث می شود که مخاطب خیلی زود از تماشای سریال «آنتن» دلسرد شود.


پژمان جمشیدی، ستاره این روزهای سینما و تلویزیون ایران بازیگر نقش اصلی سریال «آنتن» است. رویا افشار، بازیگر پیشکسوت ایرانی که سال ۹۸ برای بازی در فیلم «مامان» برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد، دیگر بازیگر سریال «آنتن» است. مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقی، هادی کاظمی، نعیمه نظام دوست و بهنام تشکر از دیگر بازیگران شناخته شده این سریال به شمار می روند.

ابراهیم عامریان که پیش از این به عنوان تهیه کننده سینما شناخته می شد خالق این سریال است. از آثاری که عامریان تهیه کنندگی آن را برعهده داشته می توان به دو قسمت از فیلم «تگزاس» اشاره کرد.

ایرادات سریال «آنتن» به حدی است که به راحتی می تواند هر نکته مثبتی را تحت تاثیر قرار دهد. شاید بازی جمشیدی و خلق معدود لحظات کمدی توسط این بازیگر یکی از نکات مثبت سریال محسوب شود.

ایده قصه بسیار کهنه و قابل پیش بینی است. این ایده شاید ۲ دهه پیش می توانست مخاطبین زیادی را به خود جلب کند اما تماشاگر امروز اقبال چندانی به آن نشان نخواهد داد.

شوخی های سریال بیش از اندازه بی مزه هستند!

نگاه کلیشه ای به مسائل زنان در سریال «آنتن» حسابی توی ذوق تماشاگر می زند.

«آنتن» نقطه اوج و فرود ندارد. روند سریال به شکل عجیبی یکسان است!

شاید بتوان پژمان جمشیدی را عامل تاثیر گذار این سریال دانست.

«آنتن» کمدی ضعیفی است که بعید است مورد اقبال علاقه مندان به فیلم و سریال قرار بگیرد. شوخی های ضعیف و دیالوگ های سطحی به همراه ریتم کُند سریال باعث می شود که مخاطب خیلی زود از تماشای این سریال دلسرد شود.

منبع: مووی مگ/  رضا توسلی

انتهای پیام/

کلید واژه:
گروه بندی: اخبار , ویژه ها

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است