• کد خبر: 4930
  • گروه : اخبار , ویژه ها
  • تاریخ انتشار:26 مرداد 1401 ساعت: 10:06

«قطار تندرو»؛ یک فیلم ماجراجویی سریع و سرگرم‌کننده با طنزی سیاه

«قطار تندرو» نام جدیدترین فیلم برد پیت است که در حال حاضر در سینماهای آمریکا و جهان روی پرده قرار دارد.


«قطار تندرو» نام نخستین فیلم برد پیت پس از جایزه اسکاری است که سال ۲۰۱۹ برای بازی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» دریافت کرد.

«قطار تندرو» یک کمدی اکشن به کارگردانی دیوید لیچ و تهیه کنندگی آنتونیو فوکوآ با قصه پنج آدمکش حرفه‌ای در یک قطار شینکانسن ژاپنی است که همدیگر را می‌یابند و می‌فهمند که ماموریت هر یک از آن ها مربوط به ماموریت چهار نفر دیگر است.

برد پیت در این فیلم در نقش یکی از این آدمکش ها ظاهر شده است که باید هنگامی که سوار شینکانسن (نوعی قطار تندروی ژاپنی) است به دنبال آدمکش های دیگر باشد.

جویی کینگ، اندرو کوجی، برایان تایری هنری، مایکل شنون و آن تیلور جانسون از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

نقدهای کوتاه درباره فیلم

از تعداد ۲۸۵ منتقدی که فیلم «قطار تندرو» را دیده اند، این فیلم امتیاز ۵۳ درصد را کسب کرده است.

دولنی ما منتقد «نیوز.کام» درباره فیلم نوشت: «قطار تندرو» یک اثر اکشن تا حد زیادی سرگرم کننده است که گاهی اوقات به تنهایی متکی به قدرت کاریزمای فوق العاده برد پیت است.

شرلی لی منتقد آتلانتیک به انتقاد از این ساخته لیچ پرداخت و نوشت: «قطار تندرو» مطمئنا به برند برد پیت خدمت می کند با این حال ضعیف تر از آن است که برد پیت را به یک مقصد جدید برساند.

دواین براون منتقد با اشاره به فیلمنامه کار درباره فیلم گفت: فیلمنامه زاک اولکویچ هم به نوعی موهبت و هم نفرینی برای این فیلم است. فراوانی شخصیت ها و پایان بندی طولانی جزو نقاط ضعف فیلم هستند.

ام ان میلر منتقد «ریدی استادی» درباره فیلم نوشت: «قطار تندرو» یک فیلم ماجراجویی بزرگ، سریع، بامزه و با طنزی سیاه برای سرگرم کردن مردم است.

«قطار تندرو» از روز ۵ آگوست در سینماها روی پرده رفته است و تا به امروز در سطح جهان فروش قابل توجه ۱۱۴ میلیون دلار داشته است.

 

منبع: خبرگزاری صبا

انتهای پیام/

کلید واژه:
گروه بندی: اخبار , ویژه ها

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است